7 812 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
metr2 reality s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 1449 m²

Bouzov (okres Olomouc)

Fotky 9

Základní údaje

Datum vložení 30. března 2022 ID nemovitosti 431-19-7
Plocha pozemku 1 449 m²

Popis nemovitosti

V rámci výjimečného developerského projektu KRÁLOVSKÁ LOUKA BOUZOV vám nabízíme ke koupi stavební pozemek SO07 o výměře 1.449 m2. V ceně tohoto pozemku je projektová dokumentace domu typu „M“ vč. platného stavebního povolení s možností ihned po koupi zahájit stavbu. Celkem 23 jednotlivých pozemků s výměrami od 978 m2 po 3 371 m2 na jedinečném místě s výhledem na hrad Bouzov, jenž v krajině působí jako romantická, majestátní dominanta, která je téměř až pohádkovou kulisou pro plochu, která je rozprostřena na druhé straně údolí, nad bouzovským podhradím. Developersky kompletně připravené území s novými IS (kanalizace, voda, elektřina) v podobě přípojek na hranici jednotlivých parcel, nové obslužné komunikace vč. individuálních vjezdů na pozemek, veřejné osvětlení apod. Jedinečné rezidenční bydlení citlivě zasazené do malebné krajiny posledních výběžků Drahanské vrchoviny, vychází svou architekturou z tradičního skandinávského stylu s využitím přírodních materiálů a zároveň respektujícím kontext krajiny a starší zástavby. Obec Bouzov, vzdálená cca 30 km od hanácké metropole, se nachází v SZ části okresu Olomouc. Podrobnější informace naleznete na webu projektu KRÁLOVSKÁ LOUKA BOUZOV. Kupní cena uvedena vč. DPH.

Součást developerského projektu

Královská louka Bouzov

Developerský projekt

Představujeme vám jedinečné rezidenční bydlení citlivě zasazené do malebné krajiny posledních výběžků Drahanské vrchoviny. Toužíte-li po exkluzivním rezidenčním bydlení nebo hledáte-li unikátní rekreační nemovitost s dokonalým pohodlím, s námi si životní sen můžete splnit.

Pečlivě vybrané území s výhledem na hrad Bouzov, jenž v krajině působí jako romantická, majestátní dominanta, je téměř až pohádkovou kulisou pro plochu, která je rozprostřena na druhé straně údolí, nad bouzovským podhradím. Jde o vskutku jedinečné místo. Zalesněná krajina, nekonečné louky a relaxace od městského ruchu… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bouzov (okres Olomouc)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Zdeněk Vaněčka
Mgr. Zdeněk Vaněčka
Kontaktovat prodejce
metr2 reality s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist