7 812 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej stavební parcely 620 m²

Petrov nad Desnou (okres Šumperk)

Fotky 8

Základní údaje

Datum vložení 21. listopadu 2022 ID nemovitosti N97665
Plocha pozemku 620 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Pokud hledáte vhodné místo k výstavbě rodinného domu, nemáte rádi satelity a nejste prostorově nároční, mohl by se vám líbit pozemek, který pro vás máme v obci Petrov nad Desnou.

Pozemek je aktuálně součástí zahrady rodinného domu, má výměru cca 620 m2. Tyto metry budou upřesněny geometrickým plánem. Na pozemku najdete ovocné stromy a keře, přístupová cesta je obecní asfaltová. Pozemek lze napojit na vodovod (vede přes parcelu), elektřinu, plyn a rovněž k obecní kanalizaci. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro bydlení i rekreaci s dodržením max. zastavitelnosti pozemku do 40% a charakteru okolní zástavby.

Velkou výhodou je lokalita. Obec Petrov nabízí základní občanskou vybavenost, je to jen pár minut do Šumperka a při cestě na hory. Nabízí se tedy využití pro vlastní bydlení nebo na chaloupku k rekreaci. Nejedná se o žádné satelitní městečko, ale poctivou zahradu ve staré klidné zástavbě mimo hlavní komunikaci a provoz.

Pokud vás zajímá více informací, máte dotazy nebo se chcete přijít podívat, ozvěte se a domluvíme se na prohlídce, kde probereme všechno z jedné vody načisto.

Rádi vám také pomůžeme zajistit financování jak nákupu pozemku, tak také budoucí výstavby vašeho domu snů. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97665.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Petrov nad Desnou (okres Šumperk)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Veronika Chládková
Mgr. Veronika Chládková
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist