8 079 aktuálních nabídek
od 213 realitních kanceláří a soukromníků
NEXT REALITY GROUP a.s. nabízí

Prodej stavební parcely 1522 m²

Velké Losiny (okres Šumperk)

3 490 000 Kč
2 293 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 25. srpna 2022 ID nemovitosti N96232
Plocha pozemku 1 522 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Jste nároční a pro svůj záměr hledáte opravdu krásné místo? Preferujete klidnou lokalitu v rámci jedné z nejzajímavějších, dá se říci už horských obcí, kde se čile investuje? Nebo chcete postavit rodinný dům a je vám blízký venkovský styl života? Tak vítejte ve Velkých Losinách!

Pozemek, jehož prodej nám majitel svěřil, má výměru úctyhodných 1522 m2. Rovinatý kus země se nachází mimo hlavní tah, těšit se tak můžete na dostatek klidu a soukromí, to vše, například, pro výstavbu rodinného domu nebo krásné roubenky, které jsou pro tuto lokalitu charakteristické. V územním plánu je celá parcela určena k výstavbě obytné - smíšené.

Udržovaný pozemek je oplocený, najdete zde kůlnu na nářadí, suché WC, skleník, zeleninovou zahrádku, vzrostlou třešeň, prostě všechno, co můžete na zahradě čekat. Velkou výhodou je vlastní zdroj vody, elektřina na pozemku je také v provozu, jistič utáhne v pohodě veškerou běžnou stavební techniku. Obecní kanalizace je k připojení na obecní cestě a vodovodní řad zde zaveden není. Dalším bonusem je pak zahradní chatka, do které je přivedena elektřina a kterou můžete využívat jako stavební buňku nebo si v ní jen tak vegetit.

Dost už bylo ale řečí... pokud vás láká tato lokalita, musíme se nutně potkat a pozemku osobně. Uvidíte, že ta atmoška, co na vás dýchne, rozhodně stojí za to! Rádi vám pomůžeme zafinancovat jak nákup, tak případnou budoucí výstavbu. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96232.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Velké Losiny (okres Šumperk)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Veronika Chládková
Mgr. Veronika Chládková
Kontaktovat prodejce
NEXT REALITY GROUP a.s.
Reklama
TOPlist TOPlist