8 102 aktuálních nabídek
od 210 realitních kanceláří a soukromníků
Jiří Zeman nabízí

Prodej stavební parcely 449 m²

Supíkovice (okres Jeseník)

Fotky 6

Základní údaje

Datum vložení 10. května 2022 ID nemovitosti 2153003385
Plocha pozemku 449 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Prodám krásný stavební pozemek o výměře 449 m2. Pozemek se nachází v malebné obci Supíkovice na úpatí Rychlebských hor, 10 minut cesty od Jeseníku.

Pozemek je rovinatý, je částečně oplocen, s travním porostem a několika stromy, nachází se přímo v obci, avšak v boční klidné ulici, v přírodním prostředí. Přístup k pozemku je zajištěn přímo z obecní komunikace. U pozemku sítě - elektřina, obecní vodovod, možnost připojení na plyn. Zastavitelnost pozemku je 40% z celkové výměry 449 m2, tzn. zastavěná plocha a nádvoří budoucího rodinného domu může činit 179 m2. Stavební pozemek je určen pro stavbu rodinného domu. Nachází se ve stabilizované ploše, možno ihned stavět, ale pozemek je vhodný i k uložení finančních prostředků jako ochrana před inflací.

V obci je mateřská i základní devítiletá škola, pošta, pohostinství, obchod, zajištěna lékařská péče pro děti i dospělé.

Lokalita poskytuje mnoho možností rekreačního vyžití - cestou z Jeseníku na Supíkovice se nachází Rezidence U Jezera, u pískovny, známého místa letního koupání a vyžití, v katastru Supíkovic se nachází přírodní rezervace Velký Špičák se svými jeskyněmi, které se řadí k nejstarším dochovaným ve střední Evropě. Na úpatí kopce Křemenáč je dřevěná vyhlídka, ze které je krásný výhled na Zlatohorskou vrchovinu i Rychlebské hory. Známé Priessnitzovy lázně jsou od Supíkovic taktéž cca 10 minut cesty.

Pozemek prodávám jako přímý majitel, právní servis zajistím.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Supíkovice (okres Jeseník)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Reklama
TOPlist TOPlist