5 950 aktuálních nabídek
od 202 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 15
Beskydská brána

Obklopte se luxusem a pohodlím v srdci Beskyd. S radostí Vám představujeme výjimečnou a nadčasovou rezidenční lokalitu, kterou Vám nabízíme jako optimální místo pro život nebo zajímavou investici.

Lokalita: Ostravice

od 14 390 000 Kč
RD Chválkovice

Projekt Rodinné domy Chválkovice nabízí ideální kombinaci moderního bydlení a klidného prostředí. Nachází se v městské části Chválkovice v Olomouci, a umožňuje tak snadnou dostupnost do centra města. Do prodeje vchází 16 domů.

Lokalita: Olomouc, U panelárny, 666/14 č.p.

Cena na dotaz
DOMY Polkovice | Rodinné domy na klíč

Individuální výstavba rodinných domů na klíč se zahradou v Polkovicích. Pro více informací nás kontaktujte.

Lokalita: Polkovice

Cena na dotaz
Nový Lipník NOVÉ BYTY

Etapa III. zahrnuje výstavbu bytových domů s nabídkou 30 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk, dále následuje výstavba 14 bungalovů a 2 dvojdomy. Exkluzivně nabízíme výstavbu nových bytů v blízkosti historické části města Lipníku nad Bečvou. Výstavba je situována na jižním mírně svažitém a ohraničeném pozemku zaručujícím dostatek soukromí s pěkným výhledem. Není zde žádná průjezdná komunikace a obyvatelům bude navíc k odpočinku sloužit i nový městský park v sousedství. Vše je tak jako stvořené nejen pro rodinné bydlení. V rámci projektu vzniknou nové byty a domy určené k prodeji. Podle přání klienta bude také možné před dokončením upravovat dispozice v jednotlivých bytech, případně si vybrat z několika předem připravených variant vnitřního vybavení. Zahájení výstavby jaro 2022. Bytové domy, bungalovy i dvojdomy jsou již v nabídce. Bližší informace vám rádi osobně poskytnou naši prodejní specialisté Naďa Čunderlová a Radka Můčková.

Lokalita: Lipník nad Bečvou I-Město, Na Výsluní

od 2 594 256 Kč
RODINNÉ DOMY PECKA DOMY MOHELNICE

Chcete bydlet v novém, aktuálně dostavěném domě, který si zařídíte přesně podle Vašich představ? Soubor 16 rodinných dvoupodlažních řadových dvojdomů nabízí zajímavě řešené dispozice 4+kk, které překvapí disponujícím prostorem. Domy jsou v klidné domkové čtvrti Mohelnice a nabízí moderní, nízkoenergetické bydlení. 


Lokalita: Mohelnice, Dlouhá

od 6 094 215 Kč
STAVEBNÍ POZEMKY PARK RESORT UNIČOV

Developer nabízí jedinečnou možnost rezidenčního bydlení v nově vznikající domkové čtvrti. Nejen velikostí pozemků, ale i strategickou polohou je tento projekt atraktivní investiční příležitostí. Ke koupi Vám v první etapě nabízíme kompletně připravené stavební pozemky. V druhé etapě bude probíhat výstavba rodinných domů samostatných, ale i řadových.

Unikátní území ve městě Uničov nabízí v ETAPĚ I. 11 samostatných připravených stavebních pozemků. Výběr velikosti pozemků je od krásných 703,2 m2 až po 1146,7 m2. V ETAPĚ I. jsou ke koupi pozemky 10 – 14, 27 – 32.

Prodej mají na starost realitní specialisté Naďa Čunderlová a Ing. Michal Richtr.

Lokalita: Uničov, Šumperská

od 1 940 000 Kč
RODINNÉ DOMY ÚSTÍN u Olomouce

NOVÉ BYDLENÍ ZA HUMNY!

BYDLET MŮŽETE IHNED.

Skvělá lokalita, pouhých 10 minut do centra metropole Olomouc se nachází novostavby rodinných domů Ústín. Do prostředí bylo zasazeno 19 nízkonákladových nemovitostí z nichž 6 nemá ještě svého majitele. 

Promyšlené dispoziční řešení domů je 4+kk, 3+kk, velkorysý obývací prostor, samozřejmostí je terasa, zahrada a garáž. Zájemci jistě ocení klidné a bezpečné prostředí, umístění domů a polohu obce, ale i zajímavé výhledy na Jeseníky a Velký Kosíř.

Lokalita: Ústín

od 9 734 000 Kč
RODINNÉ DOMY HNOJICE

NEJLEVNĚJŠÍ DOMY V REGIONU. Tyhle domy se navíc mohou pyšnit ENERGETICKOU NÁROČNOSTÍ A. 

Novostavba přízemního PASIVNÍHO zděného domu se již staví v rámci nové lokality v obci Hnojice. Rodinné domy jsou o dispozici 4+kk, s užitnou plochou 97,2 m2. K nemovitosti náleží pozemek o výměře 604 m2. Komorní charakter a moderní architektura domů nejsou jedinými jejich přednostmi. Velký důraz je kladen na energetickou nenáročnost budovy, kdy se tedy jedná o pasivní domy, s velmi nízkými náklady na jejich celkový provoz. Rodinné domy jsou v moderním provedení střídmého designu a je stavěn s důrazem na kvalitu použitých materiálů.

Lokalita: Hnojice

od 6 490 000 Kč
REZIDENCE PRESLOVA | Ostrava

Developerský projekt Rezidence Preslova obsahuje celkem 34 bytových jednotek a nachází se v původní vilové zástavbě centra Ostravy, poblíž největšího městského parku Komenského sady. Lukrativní lokalita plná zeleně s výbornou dostupností veškerých služeb, obchodů, vzdělání, zábavy a odpočinku.

Lokalita: Moravská Ostrava, Preslova, 1582/3 č.p.

od 5 567 000 Kč
„Hanácká Krajina“ III. Etapa Olomouc - Týneček

„Hanácká Krajina“ III. Etapa Olomouc - Týneček

Lokalita: Olomouc, Václava Babky, 191/8 č.p.

Cena na dotaz
DOMY Hladké Životice | Rodinné domy a pozemky

Nová individuální výstavba rodinných domů se zahradou a prodej stavebních pozemků v Hladkých Životicích.

Lokalita: Hladké Životice

Cena na dotaz
DOMY Domašov | Rodinné domy a pozemky

Developerský projekt DOMY Domašov zahrnuje výstavbu 3 novostavby v nízkoenergetickém standardu.


Tato klidná lokalita se nachází na okraji obce Domašov u Šternberka.

Lokalita: Domašov u Šternberka

Cena na dotaz
Nové byty Olomouc - Jeremiášova - bytový dům C

0

Lokalita: Olomouc, Jeremiášova

Cena na dotaz
Nové byty Olomouc - Jeremiášova - bytový dům C

0

Lokalita: Olomouc, Jeremiášova

Cena na dotaz
Nové byty Olomouc - Byty Šibeník 2.etapa

Zahajujeme prodej 2. etapa projektu Nový Šibeník. Nové byty Šibeník - 2. etapa výstavby navazuje na úspěšnou první etapu, ve které byly postaveny 3 bytové domy v městské části Olomouce - Nová Ulice na ulici tř. Jiřího Pelikána

Lokalita: Olomouc, Třída Jiřího Pelikána

Cena na dotaz
TOPlist TOPlist