6 118 aktuálních nabídek
od 217 realitních kanceláří a soukromníků
Ostrov reality nabízí

Prodej výrobního objektu 575 m²

Dukelská, Hanušovice (okres Šumperk), Česko

4 500 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 23. listopadu 2022 ID nemovitosti 569
Plocha pozemku 1 673 m² Užitná plocha 575 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - dálkové
Konstrukce Zděná Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Představujeme prodej investičního objektu v podobě sýpky uprostřed města Hanušovice, který lze vnímat jako koupi stavební parcely o celkové rozloze 2 248 m2.

Nabízí se zde podnikatelský záměr, že budovu sýpky nechá nový majitel odstranit a tím mu vznikne plocha na příklad k výstavbě rodinných domů přímo ve středu města, nedaleko horského střediska Dolní Morava.

Samotná budova má výměru 575 m2 a skládá se celkem ze tří pater. Tehdejší sýpka je stále ve funkčním stavu. Jedná se o velice zachovalý objekt, jehož konstrukce je tvořena pálenými cihlami a dřevěnými trámy, které se dají prodat a tím by pokryly demolici této budovy.

Součástí prodeje je menší bytová jednotka o dispozici 2+1, která je ve velice dobrém stavu a je připojena k budově v levé části se samostatným vchodem. Raritou je zde podzemní bunkr s protiatomovými dveřmi.

Aktuální majitel měl s touto budovou dva investiční záměry. První z nich bylo vybudování bytových jednotek a následný prodej / či pronájem. Druhým nápadem byla přestavba budovy na zábavné dětské centrum.

Hanušovice je město ležící asi 17 km severně od Šumperka. Nachází se zde velice významná železniční křižovatka a pivovar Holba.

Věřím, že se najde investor, kterého okouzlí. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Budu se těšit na osobní prohlídce. Váš realitní makléř, Josef Andrle.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dukelská, Hanušovice (okres Šumperk), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Ostrov reality
Reklama
TOPlist TOPlist