6 678 aktuálních nabídek
od 209 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 259 m²

Nádražní, Studénka (okres Nový Jičín)

Základní údaje

Datum vložení 10. října 2022 ID nemovitosti 641385
Plocha celková 259 m² Užitná plocha 259 m²
Plocha nebytová 259 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Konstrukce Zděná Vlastnictví soukromé
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nemovitostí zahrnující dvě stavby z přiznaných cihel a sedlovou plechovou střechou v dobrém stavu. Celková výměra staveb činí 259m2. Součástí prodeje je také pozemek okolo nich o rozloze 753m2. Stavby byly využívány českými drahami jako kovárny. Nemovitost je přístupná přes pozemek ve vlastnictví ČD, a.s. Přístup je umožněn v rámci zřízeného věcného břemene. Dle aktuálního územního plánu města Studénka jsou pozemky umístěny v plochách OV - občanského vybavení. Tyto plochy umožňují výstavbu staveb a zařízení občanského vybavení veřejné infrastruktury, dalšího občanského vybavení a služeb, integrovaného bydlení v objektech občanského vybavení, staveb a zařízení pro sport a tělovýchovu, stavby ubytovacích zařízení jako jsou hotely, motely, penziony a ubytovny, garáží, veřejného parkoviště.
V minulosti bylo s nemovitostí uvažováno jako s objektem Ekocentra. K tomuto záměru byl vydán také územní souhlas stavebního úřadu pro zřízení přípojek vody (35m od hranice pozemku), elektřiny (43m od hranice pozemku), kanalizace (19m od hranice pozemku), viz nákres ve fotogalerii. Tento by bylo potřeba obnovit.
Jedná se o lokalitu s dobrou dopravní dostupností, vlakové nádraží se nachází ve vzdálenosti cca 750m, ve městě se nachází zastávky meziměstské autobusové dopravy. Napojení na dálnici D1, spojující města Ostrava, Olomouc a Brno, je možné ve vzdálenosti cca 4,5 km.
V případě zájmu zajistíme také finanční poradenství. Ev. číslo: 640771. Bližší informace Vám sdělí Ing. Jarmila Špirutová, 739 123 332, spirutova@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Nádražní, Studénka (okres Nový Jičín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Jarmila Špirutová
Ing. Jarmila Špirutová
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist TOPlist