6 331 aktuálních nabídek
od 219 realitních kanceláří a soukromníků
ByrFin Real Estate nabízí

Pronájem kanceláře 69 m²

Mezi Trhy, Město, Opava

250 Kč/m²/měsíc
+ energie dle skutečné spotřeby

Základní údaje

Datum vložení 31. května 2022 ID nemovitosti 739
Plocha pozemku 69 m² Užitná plocha 69 m²
Plocha zastavěná 200 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Způsoby vytápění Lokální - plynové
Konstrukce Jiná Parkování Parkoviště
Patro 1. Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

Hledáte nové zázemí pro svou firmu? Chtěli byste sídlit v budově, která má historii a tradici? Nabízíme k pronájmu reprezentativní kancelářské prostory v historické budově U Mouřenína v centru města, na adrese Mezi Trhy v Opavě.
Jedná se o soubor více kanceláří (k dispozici celkem 4 kanceláře), které se nacházejí v prvním patře tohoto historického, kompletně zrenovovaného domu. Do kanceláří je přístup po centrálním točitém schodišti, nebo výtahem. K dispozici jsou 2 kanceláře orientované k hlavní cestě (severozápad) a 2 kanceláře orientované do vnitrobloku (jihovýchod). Kanceláře je možno si pronajmout po dvou, buď severní, nebo jižní část, či jako celek celé patro.
Na patře je k dispozici společná kuchyňka, dámské i pánské toalety či vstupní hala s posezením. Kanceláře v severní části nabídnou užitnou plochu 33 m² a 36 m², kanceláře v jižní části nabídnou užitnou plochu 11 m² a 14 m².
Kanceláře jsou ihned k dispozici. Nájemné je stanoveno na 250 Kč bez DPH / měsíc / 1 m2 + energie měsíčně dle reálné spotřeby. Prohlídka je možná ve všední dny. Doporučujeme prohlídku kde vám rádi sdělíme více informací.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Mezi Trhy, Město, Opava
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

ByrFin Real Estate
Reklama
TOPlist TOPlist