7 812 aktuálních nabídek
od 201 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Elite Reality nabízí

Prodej hotelu, penzionu 600 m²

Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou (okres Šumperk)

Základní údaje

Datum vložení 15. října 2022 ID nemovitosti 351648
Plocha celková 2 360 m² Plocha pozemku 471 m²
Užitná plocha 600 m² Plocha zastavěná 471 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Vlastní ČOV
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Inženýrské sítě Telefon Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout zajímavou investiční příležitost se stabilním výnosem v podobě horské chaty Sokolka, která se nachází v žádané lokalitě Kouty nad Desnou. Tento komplexně zrekonstruovaný objekt v samotném srdci Jeseníků nabízí pohodlné ubytování s kapacitou 52 lůžek v klidném prostředí chatové osady Koutecké údolí na úpatí hory Šindelná v nadmořské výšce 630 m.n.m. V této horské chatě je k dispozici společenská místnost, sušárna, lyžárna a restaurace s plně vybavenou kuchyní a s jídelnou. Na restauraci navazuje venkovní terasa s nádherným výhledem.
Ubytovací kapacita 52 lůžek je rozdělena do 5 dvoulůžkových pokojů - vlastní sociální zařízení a TV, 2 rodinné pokoje (2x2 lůžka) - vlastní sociální zařízení a TV, 1 dvoulůžkový pokoj - společné sociální zařízení na chodbách, 8 třílůžkových pokojů - společné sociální zařízení na chodbách, 2 čtyřlůžkové pokoje - společné sociální zařízení na chodbách. Dále jsou zde k dispozici pokoje a byt pro personál. Součástí prodeje je rovněž technické zázemí a zařízení jako kotelna, prádelna, dvougaráž, vlastní ČOV, vlastní studna, dostatečně dimenzované parkoviště a trafostanice. Možnost přikoupení dalších sousedních objektů – chaty, apartmánový dům, stavební i nestavební pozemky s potenciálem výstavby mnoha dalších objektů k individuální a hromadné rekreaci z této nabídky činí zajímavou příležitost i pro developery. Součástí prodeje jsou webové stránky, výhodou je určitě i zaběhlá klientela a vysoká předprodanost ubytovacích kapacit.
Penzion Sokolka je díky své kapacitě, okolí a službám, které nabízí, ideální pro skupiny i pro rodinnou rekreaci. V penzionu Sokolka velmi často využívají možnost ubytování školy v přírodě, lyžařské kurzy, soustředění, školní výlety a jiné akce spojené se sportem, přírodou, odpočinkem i zábavou.
Jeseníky a Kouty nad Desnou lákají především aktivní lidi a tato horská chata jim nabízí veškeré zázemí, např. venkovní bazén, vlastní tenisový kurt a sportovní hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal aj.), ohniště, venkovní posezení, zahradní krb, dětské hřiště atd.. Penzion Sokolka je jen 1 km od skiareálu Kouty a ve stejné vzdálenosti se nacházejí upravované běžecké tratě Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo a Kouty nad Desnou - Švýcárna - Praděd. Kolem penzionu Sokolka prochází značené cyklotrasy Hrubého Jeseníku s celkovou délkou 190km. Možnost výletů na naši největší přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně a relaxace v termálních lázních Velké Losiny.
Při osobním jednání poskytneme bližší informace. Nabízíme možnost výhodného financování.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Kouty nad Desnou, Loučná nad Desnou (okres Šumperk)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

RE/MAX Elite Reality
Reklama
TOPlist TOPlist