Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

790 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
  • Včetně realitních a právních služeb s úschovou peněz
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Radko Bartoš

3 165 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Elektřina Vlastní zdroj
Konstrukce Dřevěná
Parkování Vlastní parkovací stání
ID nemovitosti 2153559331
Vlastnictví soukromé
Plocha užitná 34 m²
Zdroje vody Veřejný vodovod
Balkóny Terasa
Příjezdy Zpevněný
Datum vložení 17. října 2023
Stav nemovitosti Dobrý
Plocha zastavěná 17 m²
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva
Okna Dřevěná
Wc Suchý
Cena 790 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha pozemku 407 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná

Popis nemovitosti

Rekreační chata se zahradou – Vysoké Mýto, Peklovce
Hledáte místo pro víkendový odpočinek, zahradničení nebo posezení s rodinou a přáteli? Pak by Vás mohla zaujmout tato rekreační chata se zahradou v oblíbené zahrádkářské lokalitě Peklovce ve Vysokém Mýtě.

Chata je dřevěná, postavená na zděné podezdívce. V suterénu se nachází praktický sklep vhodný pro uskladnění ovoce, zeleniny nebo zahradního vybavení. Součástí chaty je také terasa s posezením, která nabízí příjemné místo pro relaxaci nebo letní grilování.

Dispozice chaty je prakticky řešená. V přízemí se nachází vstupní chodba s posezením a obytná místnost využívaná jako kuchyňka s prostorem pro odpočinek. V podkroví je útulný prostor ke spaní.

V hlavní obytné místnosti jsou kamna na tuhá paliva, která zajišťují dostatek tepla i během chladnějších dnů.

Na pozemek je přivedena obecní voda (v zimním období se přívod uzavírá). Elektřina je řešena pomocí bateriového systému a elektrocentrály.

Základní informace:

zastavěná plocha chaty: 17 m²
výměra zahrady: 390 m²
celková plocha pozemku: 407 m²
pozemek i chata jsou v osobním vlastnictví

Na zahradě se nachází vzrostlé okrasné i ovocné stromy. Samozřejmostí je možnost příjezdu automobilem přímo na pozemek.

Velkou předností této nemovitosti je její poloha. Do centra Vysokého Mýta se dostanete pohodlně pěšky přibližně za 15 minut, takže máte na dosah kompletní občanskou vybavenost, obchody, restaurace i služby. Chata tak představuje zajímavou příležitost pro rekreaci, zahradničení i trávení volného času bez nutnosti dlouhého dojíždění.

V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Doporučuji osobní prohlídku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Radko Bartoš
Radko Bartoš
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Radko Bartoš
Radko Bartoš
Telefon zobrazit telefon