Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

3 900 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

15 926 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Elektřina 230 V
Konstrukce Jiná
Datum vložení před 14 dny
Plocha celková 5 600 m²
Plocha zastavěná 264 m²
Kanalizace Žumpa, septik
Parkování Parkoviště
Cena 3 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha pozemku 5 600 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Zdroje vody Veřejný vodovod
ID nemovitosti 443165
Stav nemovitosti K rekonstrukci
Plocha užitná 140 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chalupu v malebné části obce Dolní Boříkovice. Chalupa z roku 1871 si zachovala svůj původní ráz a poskytuje dostatek prostoru pro využití jak pro rodinné rekreace, tak po rekonstrukci i pro trvalé bydlení. Nachází se na klidném venkově, obklopená přírodou, loukami, s kopci na dosah. Ideální pro milovníky venkovského života a přírodních scenérií.

Chalupa nabízí 4 pokoje v přízemí a čtyři malé pokojíky v půdní vestavbě s celkovou užitnou plochou 140 m². Samozřejmě má koupelnu, WC, dále prostornou chodbu a dřevník podél zadní části domu a prostornou půdu. Zastavěná plocha je 264 m² na pozemcích o celkové výměře 5 600 m².

Nemovitost vyžaduje rekonstrukci, což nabízí možnost přizpůsobení prostoru vlastním představám. Je zde možnost významně zvětšit obytný prostor jak v přízemí, tak v půdních prostorách.

Je zajištěn přívod vody z vodovodu a elektřina s napětím 230 V. Topení zajišťují lokálně kamna nebo elektrická topidla. Odpady jsou svedeny do jímky. Na pozemku se nachází prostor pro parkování až pro dvě vozidla. Cesta k objektu je zpevněná asfaltovou vozovkou, což usnadňuje přístup v jakémkoli ročním období. Rozlehlé pozemky nabízí různé možnosti využití. Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako plochy venkovského bydlení (Bv).

Lyžařský areál Dolní Morava i Buková hora je na dosah. V létě turistické trasy a cyklotrasy přímo za domem. Město Králíky s veškerou občanskou vybaveností je kousek. K polským hranicím jen pár minut.

Dům má smysl pro víc typů kupců. Pro rodinu, která chce vychovávat děti v přírodě, ne mezi paneláky, pro lidi, kteří si představují důchod jinak než v 60 m² v bytovém domě, i pro investory. Pokud hledáte chalupu s atmosférou a zároveň zajímavým potenciálem díky možnostem rozšíření obytných částí i díky rozlehlému pozemku, dejte vědět.

Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Ráda vás touto nemovitostí osobně provedu.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Ing. Radka Hejlová Nepustilová
Ing. Radka Hejlová Nepustilová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Ing. Radka Hejlová Nepustilová
Ing. Radka Hejlová Nepustilová
Telefon zobrazit telefon