Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

3 199 000 Kč

Hypotéku?
  • 2 091 Kč za m²
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Bc. Nataliya Baklakova

13 063 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Zdroje vody Veřejný vodovod
Cena 3 199 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti 796
Plocha pozemku 1 530 m²
Datum vložení před měsícem

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 1 530 m2 v obci Stachy, v krásné šumavské lokalitě jen pár minut od Zadova a Churáňova.

Pozemek je dle územního plánu určený k bydlení a nabízí příjemnou kombinaci soukromí, zeleně a dostupnosti. Nachází se v mírném svahu, má podlouhlý tvar a díky vzrostlým stromům působí velmi klidně a přirozeně. Právě ty mohou budoucím majitelům vytvořit krásnou atmosféru zahrady bez nutnosti čekat roky, než zeleň vyroste.

Na pozemku je kaplička s elektřinou. Voda a kanalizace se nachází u silnice. Přístup je zajištěn po obecní komunikaci.

Velkou výhodou je samotná lokalita. Stachy leží na Šumavě, přibližně 10 km od Vimperka, 35 km od Prachatic a zhruba 70 km od Českých Budějovic. V okolí najdete Zadov, Churáňov, turistické trasy, cyklostezky, lyžování i krásnou přírodu po celý rok.

Tento pozemek je ideální pro ty, kteří hledají místo pro rodinný dům nebo rekreační bydlení v klidném prostředí, ale zároveň nechtějí být úplně odříznutí od života.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Bc. Nataliya Baklakova
Bc. Nataliya Baklakova
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Bc. Nataliya Baklakova
Bc. Nataliya Baklakova
Telefon zobrazit telefon