Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

6 690 000 Kč

Hypotéku?
  • včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Aleš Procházka

27 319 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Elektřina 400 V
Inženýrské sítě Plyn
Cena 6 690 000 Kč
Spočítat hypotéku
Kanalizace Veřejná kanalizace
ID nemovitosti 3985
Plocha pozemku 915 m²
Zdroje vody Veřejný vodovod
Datum vložení 20. dubna 2026

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme stavební pozemek s výměrou 915 m2, pozemek je mírně svažitý s jihovýchodní orientací.
Na hranici pozemku se nachází pilíř na elektřinu a plyn a také vodovodní přípojka. Kanalizace je v komunikaci před pozemkem. Projekt RD je připraven, lze také s vlastní ČOV.
Příjezd k pozemku po zpevněné betonové cestě.
Ve vzdálenosti 500 m od pozemku se nachází škola, školka, obchod Tesco Express, bistro, pekárna, restaurace. Nájezd na na D5 je pak 800 m.
V ceně pozemku je projekt na stavbu RD 6+kk s obytnou plochou 172 m2, terasa 33 m2, garáž 22 m2 a sklep 17m. Na projekt RD bylo vydáno stavební povolení, můžete tak začít ihned stavět.

Územní plán: Pozemek je určený k bydlení – ideální pro stavbu rodinného domu s příslušenstvím - garáže, dílny, zahradního domku, apod.
Inženýrské sítě: Na hranici pozemku se nachází pilíř na elektřinu a přípojka obecního vodovodu, kanalizace je přímo před pozemkem, projekt RD je připraven s vlastní ČOV.

V Loděnici najdete kompletní občanskou vybavenost - škola, mateřská škola, pošta, obchody, lékař, lékárna, restaurace i knihovna, atd. Volný čas můžete trávit na dětských a sportovních hřištích nebo v místních spolcích – pétanque klub, pěvecký sbor, ochotnické divadlo, atleticko-fotbalový klub. Věnovat se můžete také jezdectví či rybaření.

Loděnice je strategicky umístěna mezi Berounem a Prahou, v blízkosti Křivoklátských lesů a na hranici CHKO Český kras (Svatý Ján pod Skalou, Karlštějn).
Praha - metro Zličín, Pražský okruh 13 km - 10 minut, Beroun 8 km - 7 minut. K dispozici je také časté autobusové a vlakové spojení do Prahy i Berouna.

Chystáte se stavět a hledáte místo s výhledy? V Loděnici u Berouna Vám tento sen umíme splnit.
Neváhejte mě kontaktovat ještě dnes pro další informace o pozemku nebo přímo domluvení prohlídky.
Těším se na Vás!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Aleš Procházka
Aleš Procházka
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Aleš Procházka
Aleš Procházka
Telefon zobrazit telefon