Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

Cena na dotaz

G

Mimořádně nehospodárná

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

ID nemovitosti 25871
Plocha celková 25 m²
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Datum vložení před 11 dny
Plocha užitná 25 m²
Stav nemovitosti Dobrý
Plocha zastavěná 25 m²

Popis nemovitosti

Na sídlišti 1. máje nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví.

Garáž se nachází v blízkosti hasičské zbrojnice, jako druhá od konce řady, s pohodlným příjezdem a dobrou dostupností. Součástí prodeje je také pozemek o výměře 25 m.

Garáž bude novému majiteli předána vyklizená a připravená k okamžitému využití. K dispozici je elektrická energie. Aby pro Vás byl celý proces co nejjednodušší, ráda pomohu také s přepisem energií přihlášení odběru elektrické energie u dodavatele za Vás zajistím.

Garáž je vhodná jak pro parkování automobilu, tak jako praktický prostor pro uskladnění věcí, nářadí, kol nebo dalšího vybavení.

Pokud hledáte garáž přímo ve Velkých Losinách, v dobře dostupné lokalitě a s vlastním pozemkem, může být právě tato zajímavou příležitostí.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat, Eva Blažková, realitní makléřka V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 PhDr. Eva Blažková
PhDr. Eva Blažková
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 PhDr. Eva Blažková
PhDr. Eva Blažková
Telefon zobrazit telefon