Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

16 900 000 Kč

E

Nehospodárná

Hypotéku?
  • Včetně všech poplatků.
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

67 717 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Vyklízim.cz

Nejlevnější vyklízení v Praze a okolí

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Dopravní spojení MHD
Způsoby vytápění Ústřední - plynové
ID nemovitosti N05139
Vlastnictví soukromé
Plocha užitná 101 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace
Inženýrské sítě Plyn
Datum vložení před 5 dny
Stav nemovitosti Bezvadný
Patro 3.
Zdroje vody Veřejný vodovod
Vytápění podrobnosti Plyn
Cena 16 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha celková 101 m²
Energetická náročnost E - Nehospodárná

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velkorysý světlý byt s vysokými stropy v prestižní části pražských Vinohrad – ideální pro komfortní rodinné bydlení i dlouhodobou investici.
Výměra 101 m² s příjemnou východní a jižní orientací, situovaný ve 3. patře udržovaného a klidného cihlového domu s novým výtahem.

Dispozice 4+1 vznikla úpravou z původního 3+1 uvedeného v prohlášení vlastníka a v případě potřeby ji lze poměrně snadno vrátit do původního stavu. Byt nabízí čtyři samostatné neprůchozí pokoje, nadstandardní výšku stropů 3,4 m, dostatek denního světla a okna ve všech místnostech včetně koupelny, samostatného WC i komory.

Byt je po částečné modernizací. Je vybaven novým plynovým kondenzačním kotlem Bosch a novými rozvody topení včetně radiátorů, má nové WC a novou koupelnu (08/2025). Prodává se nezařízený s výjimkou starší kuchyňské linky se spotřebiči. Je připraven k okamžitému užívání nebo pronájmu, zároveň nabízí výbornou příležitost vytvořit si reprezentativní domov podle vlastních představ. Díky velkorysé dispozici a vysokým stropům má mimořádný potenciál pro citlivou modernizaci.

Vyhledávaná lokalita pražských Vinohrad u náměstí Jiřího z Poděbrad nabízí výbornou dopravní dostupnost i kompletní občanskou vybavenost.

Byt je prost jakýchkoliv právních omezení, zástav atp. Se zajištěním výhodného financování vám rádi pomůžeme. Výhodou je možnost přímého jednání se spoluvlastníkem, což může celý proces koupě usnadnit a urychlit.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Miroslava Zemanová
Miroslava Zemanová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Miroslava Zemanová
Miroslava Zemanová
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti