Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

10 890 000 Kč

D

Méně úsporná

Hypotéku?
  • Cena je uvedena včetně provize i právního servisu.
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Vendula Hanusová

43 636 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice, Dálnice
Parkování Garáž, Parkování na ulici
Cena 10 890 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha užitná 74 m²
Elektřina 230 V
ID nemovitosti 20937
Vlastnictví soukromé
Patro 3.
Kanalizace Veřejná kanalizace
Datum vložení před 19 dny
Stav nemovitosti Novostavba
Energetická náročnost D - Méně úsporná

Popis nemovitosti

Nabízíme byt v projektu Rezidence Bubeníčkova, který byl zkolaudován v červnu 2026. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný bytový dům se 14 světlými a prakticky řešenými byty v oblíbené brněnské městské části Židenice. Projekt nabízí kvalitní zázemí pro pohodlné rodinné bydlení s výbornou dostupností do centra města.

Mezonetový byt v dispozici 3+1 a podlahové ploše 74,01 m² se nachází v budově A se vstupem z ulice Bubeníčkova a je situován ve 4. a 5. nadzemním podlaží. Díky dvoupodlažnímu řešení nabízí vzdušné uspořádání a příjemné oddělení denní a noční části bytu. Vstupní podlaží tvoří zádveří o výměře 5,73 m², ze kterého je přístupný obývací pokoj o výměře 11,30 m², samostatná kuchyně o výměře 11,25 m², koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatná toaleta a technická místnost. Po schodišti se vstupuje do horního podlaží, kde se nachází dva samostatné pokoje o výměře 14,10 m² a 11,30 m², které poskytují dostatek soukromí pro rodinné bydlení. K bytu náleží také zděný sklep o výměře 4,37 m².

Ve vnitrobloku je možné zakoupit celkem 7 parkovacích stání. Jednotlivá parkovací místa nejsou samostatně uzavřena. Cena venkovního parkovacího stání činí 600.000,- Kč, cena garážového stání 900.000,- Kč.

Cena je uvedena včetně provize i právního servisu. Kuchyňská linka není součástí prodeje.

Židenice patří mezi dynamicky se rozvíjející městské části Brna. Díky bezprostřední blízkosti historického centra nabízí veškerou občanskou vybavenost i výbornou dopravní dostupnost. V docházkové vzdálenosti se nachází vlaková stanice Brno-Židenice, přibližně 3 minuty chůze od domu je tramvajová zastávka Kuldova a nedaleko také významný dopravní uzel Stará osada. Velkou výhodou je rovněž rychlé napojení na městský okruh a dálnici D1.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky. Další informace o projektu naleznete také na webových stránkách Rezidence Bubeníčkova.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Vendula Hanusová
Vendula Hanusová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Vendula Hanusová
Vendula Hanusová
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti