Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

9 990 000 Kč

E

Nehospodárná

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Tereza Pospíšilová

40 795 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Vyklízim.cz

Nejlevnější vyklízení v Praze a okolí

Malování

Zajištění malíře už od 2.500 Kč

Základní informace

Cena nezahrnuje Provize
Zdroje vody Veřejný vodovod
Druhy bytů Mezonet, Podkroví
ID nemovitosti 992643
Vlastnictví soukromé
Plocha užitná 87 m²
Elektřina 230 V
Konstrukce Zděná
Inženýrské sítě Plyn
Datum vložení před 22 hodinami
Stav nemovitosti Dobrý
Patro 5.
Kanalizace Veřejná kanalizace
Balkóny Balkon
Parkování Parkování na ulici
Cena 9 990 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha obytná 101 m²
Energetická náročnost E - Nehospodárná

Popis nemovitosti

Byt, který se vymyká běžným představám o dispozici 1+1. Nabízí velký, vzdušný a světlý prostor s výraznou atmosférou, odhalenými dřevěnými trámy a podkrovním charakterem. Nachází se v posledním patře činžovního domu na Smíchově, jen pár kroků od tramvajové zastávky Bertramka.

Hlavní místnost má velkorysých 67,7 m2, takže se do ní pohodlně vejde obývací, spací i pracovní část, aniž by se jednotlivé zóny vzájemně rušily.

Součástí místnosti je také vestavěné patro o cca 11 m2, které může sloužit jako místo na spaní, úložný prostor nebo jednoduše jako další místo, které si přizpůsobíte podle sebe.

Celkovou užitnou plochu 87,2 m2 doplňuje samostatná kuchyň (6 m2), koupelna (7,8 m2), chodba (5,7 m2) a balkon s výhledem na okolní střechy a zeleň.

Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, myčkou a digestoří s odtahem do komína. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel, v létě byt příjemně chladí klimatizace.

Díky střešním oknům je byt mimořádně světlý. A pokud máte rádi pokojové rostliny, najdou tu ideální podmínky.

Centrum i další části Prahy jsou snadno dostupné díky tramvajové zastávce kousek od domu. Přitom je v okolí hodně zeleně – Husovy sady, park Mrázovka, Sacré Coeur nebo zahrada Kinských.

Tento byt má vlastní osobitou atmosféru. Přijďte se podívat, jestli by mohl být novým domovem právě pro Vás.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Tereza Pospíšilová
Tereza Pospíšilová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Tereza Pospíšilová
Tereza Pospíšilová
Telefon zobrazit telefon

Podobné nemovitosti