6 678 aktuálních nabídek
od 209 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej bytu 2+1 51 m²

Bolotova, Zábřeh, Ostrava (okres Ostrava-město)

2 324 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 24. května 2023 ID nemovitosti 14431435
Užitná plocha 51 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Lokální - plynové Konstrukce Zděná
Inženýrské sítě Telefon, Internet, Plyn Příjezdy Asfalt
Patro 3. Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Před lety nadčasově zrekonstruovaný byt pro single nebo pro mladou rodinu, kteří ocení komfort a účelné uspořádání a zařízení bytu. Úložné prostory jsou výrazně rozšířeny atypickou komorou, kde je možno připojit pračku. Regály na míru umožňují uskladnění hromady věcí, které se postupem času objeví v každé domácnosti a není je kam dát - v tomto bytě ano, do komory.
Stávající majitel je profesí elektrikář a v bytě je to znát. Designové zásuvky v každém rohu každé místnosti umožňují libovolné uspořádání nábytku a elektrických spotřebičů. Byt má vlastní televizní anténu, proto nejsou překvapením televizní zásuvky nejen v obýváku, ale i v kuchyni a ložnici. Perličkou jsou zásuvky v ložnici - na zdi naproti postele jsou umístěny asi ve výšce jeden metr, aby bylo možno připevnit televizi na stěnu pro sledování přímo z postele, a nikde nebudou trčet přívodní kabely.

Původní topení gamaty v jednotlivých místnostech bylo nahrazeno plynovým kotlem v koupelně a vytápění bytu zajišťují radiátory. Trubky k radiátorům jsou šikovně zasekány ve zdi, takže nijak neomezují umístění nábytku dle vlastních představ.
Na plynovém kotli byla provedena kompletní údržba a číštění včetně revize v květnu 2023. Revize plynových rozvodů a komínu probíhají v platných termínech.

Plovoucí podlahy v celém bytě podtrhují moderní vzhled celého bytu. V koupelně je dlažba, samozřejmě.
Každý návštěvník oceňuje (a věřím, že i nový majitel ocení) provedení kuchyňské linky, která zahrnuje všechny obvyklé spotřebiče. Překvapením bývá vstup do komory skrz kuchyňskou linku.
Součástí kuchyně je atypický zabudovaný žulový stůl ladící s parapetem a tvoří tak dominantu kuchyně, u které je radost posedět a najíst se.

Vestavěné skříně v ložnici nabízejí několik velkých šuplíků, širokou škálu různě velkých polic a nechybí ani tyč na ramínka. Do vestavěné skříně lze umístit i tiskárnu (formát A4).

V málokterém bytě najdete pohodlně velký sprchový kout. Tady to ani není kout. Je to velká prostorná sprcha. S klidným svědomím můžeme říct, že dvoumístná.

Bezproblémoví sousedé dbají na to, aby se do domu nedostal nikdo cizí, sklepní prostory jsou odděleny uzamykatelnou mříží. Pocit bezpečí v bytě umocňují kvalitní bezpečnostní dveře.
Podlaha půdy je zateplena foukanou izolací. Byt je v posledním patře a tedy v něm bývá v létě tepleji, ale po zaizolování půdy je teplota v lteních měsících znatelně nižší než dříve. To má samozřejmě pozitivní dopad i na vytápění v zimě.

Kromě revize plynového kotle zajistil majitel během května seřízení plastových oken, vyspravení žaluzií a instalaci nové plynové hadice ke sporáku, která odpovídá současné normě.
Kompletní rekonstrukce bytu proběhla již před několika lety a aktuální stav odpovídá jeho byť šetrnému užívání - drobné oděrky nebo škrábance, více při prohlídce bytu.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bolotova, Zábřeh, Ostrava (okres Ostrava-město)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Martin Palička
Martin Palička
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

GAKO-Oblouk

Adresa: Hasičská 551/52, Ostrava, 70030
Email: gako@gako-oblouk.cz
Web: https://gako-oblouk.cz
TOPlist TOPlist