9 717 aktuálních nabídek
od 220 realitních kanceláří a soukromníků

Reference, severní Morava

Naše služby využívají realitní kanceláře od roku 1999. Jsme hrdí na to, že v nás našly své stabilní partnery a vyjadřují nám podporu například ve formě níže uvedených referencí. Vyzkoušejte naopak i Vy služby těchto profesionálů!

 • S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami a s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřiné servery jsou pro nás jedním z předních partnerů v realitní inzerci a velmi rádi využíváme Vaše služby.

  Michal Lesňák výkonný manažer realitní kanceláře FLEXI REALITY s.r.o, Ostrava-město
 • Síť serverů ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše strategické a ověřené inzertní partnery. Cítíme oboustranný přínos spolupráce, neboť obě strany rozumí regionálnímu realitnímu trhu a jeho současným potřebám. Věřím, že s týmem ČESKÉREALITY.cz budeme úspěšně spolupracovat i nadále.

  Ing. Petr Korytár prezident společnosti Evropský klub realitních kanceláří, s.r.o., Olomouc
 • Server SEVEROMORAVSKÉREALITY.cz potažmo ČESKÉREALITY.cz nám poskytuje konkurenční výhodu před ostatními realitními kancelářemi v regionu, díky celorepublikové působnosti serveru a naší snahou o rozšíření sítě poboček je pro nás také důležitou cestou, jak postupně oslovit i klienty v lokalitách, ve kterých ještě nemáme takovou tradici jako v Moravskoslezském regionu, kde působíme již více něž 12 let. Tento server je pro nás důležitým partnerem v plnění dnes velmi složitých požadavků klientů. Věříme, že i nadále budeme naší spolupráci rozvíjet, tak jak k tomu dochází několik posledních let.

  Tomáš Demběc jednatel Beruška realitní kancelář s.r.o., Ostrava-město

Další reference

Realitní inzerci zveřejňujeme i v jiných reginech než v tom, který si právě prohlížíte. Pokud hledáte partnery mimo aktuálně zvolený region, doporučujeme Vám například následující prověřené realitní společnosti.


 • Velice si vážíme spolupráce s Vaším portálem ČESKÉREALITY.cz. Váš ochotný, profesionální přístup a Vaše doporučení nám pomáhají zvyšovat návštěvnost našich webových stránek i náš obrat. ČeskéReality.cz řadíme mezi stabilní partnery společnosti CENTURY 21 Česká republika a těšíme se na pokračování vzájemné spolupráce.

  Luboš Mílek generální ředitel CENTURY 21 Česká republika, Praha
 • Síť serverů ČESKÉREALITY.cz využíváme dlouhodobě k inzerci našich nemovitostí. Předností je zejména široký záběr nabízených portálů a kvalitní ohlasy návštěvníků. Jako jednička mezi realitními kancelářemi řadí naše společnost MM Reality síť serverů ČESKÉREALITY.cz mezi naše strategicky významné inzertní partnery.

  David Svoboda IT ředitel M&M reality holding a.s., Praha
 • Inzertní portál České reality.cz považujeme jako kancelář za jeden z nejlepších v republice. Máme na něj obrovskou odezvu a hlavně komunikace s agenty Českých realit.cz je úplně super a vždy nám ve všem vyjdou vstříc. Bohužel takto funguje minimum serverů.

  Ondřej Jaroš Obchodní ředitel, lektor HVB Real Estate s.r.o., Praha
 • Inzerce na portálu ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše nejdůležitější reklamní investice. Pro realitní kancelář je rozhodující profesionální servis provozovatelů stránek a zajištení dostatečného množství návštěvníků, kterí si prohlédnou inzerci. ČESKÉREALITY.cz nabízí obojí a proto s nimi úspěšně spolupracujeme již řadu let.

  Dalibor Žáček jednatel společnosti, České Budějovice REALITNÍ KANCELÁŘ Dalibor Žáček, České Budějovice
 • ČESKÉREALITY.cz je server, který má neustále zvyšující se návštěvnost a server který vylepšuje a doplňuje svoje služby.

  Miloš Dvořáček jednatel DVL Brno reality s.r.o., Brno-město
 • ČESKÉREALITY.cz jsou pro nás dlouhodobým a silným partnerem v oblasti inzerce nemovitostí. Spolupráce vždy fungovala a funguje jak má. ČESKÉREALITY.cz resp. ZÁPADOČESKÉREALITY.cz jsou vidět a o to nám jde. Doufáme, že oboustranná spokojenost bude pokračovat i v nadcházejících letech.

  Petr Kubias jednatel společnosti Cubicor reality, Plzeň-město
 • Naše realitní kancelář je na trhu od roku 1999 a na ČESKÝCHREALITÁCH.cz inzerujeme pro naše klienty od roku 2005. Jsme tedy partnery již více než 9 let. V nabídce máme větší počet nemovitostí z lokality Brna a okolí a proto nejvíce využíváme sekci JIHOMORAVSKÉREALITY.cz. Se vzájemnou spoluprací jsme velice spokojeni a jsme rádi, že se ČESKÉREALITY.cz neustále posouvají dopředu, tak abychom co nejvíce vyhověli potřebám klienta.“

  Tereza Smištíková asistentka e-Finance, a.s., realitní divize, Brno-město
 • Pokud máme hodnotit naši spolupráci s ČESKÝMIREALITAMI.cz, tak oceňujeme nejenom dobré ohlasy na naši inzerci, ale i ochotu servisního týmu při řešení různých provozních záležitostí. ČESKÉREALITY.cz reagovaly na naše požadavky vždy pružně a profesionálně, za své peníze zde dostáváme vždy tu nejvyšší kvalitu.

  Martin Kvasnička jednatel Bohemia reality, Praha
 • ČESKÉREALITY.cz jsou jedním z "nejstarších" partnerů pro inzerci nabídky naší firmy - a to je co říct, protože MÜLLER-REALITY/IMMOBILIEN s.r.o. je na trhu realit už 24 let... Důležitější ale je, že prezentace na tomto portálu je rok od roku účinnější a finanční náklady na ni stále přijatelné. ČESKÉREALITY.cz jsou pro naši firmu stabilní a perspektivní partner.

  Jiřina Müllerová jednatelka MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o., Klatovy
 • ČESKÉREALITY.cz jsou nejsilnější realitní server v jižních Čechách, který poskytuje klientům maximální přehled z regionu. Předností tohoto realitního portálu je přátelský (lidský) přístup k realitním kancelářím a tím se vytváří příjemná atmosféra pro zákazníky, kteří hledají vhodnou nemovitost. RK nejsou omezeny v zadávání počtu nemovitostí a tím klient dostane maximum z regionu. Nový vzhled portálu je pro zákazníka přehledný a může si vybrat i z dalších informací spojených s problematikou nemovitostí. Přehledný seznam developerských projektů na titulní straně a spolupráce s regionálním časopisem je důkazem o profesionalitě portálu.

  Michal Cepák jednatel REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o., České Budějovice
 • Se serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již od roku 2007.  Reakce na naši inzerci na serveru jsou dobré. Regionální rozložení serveru přináší trochu jiné klienty než celorepublikové servery. Díky předplaceným pozicím TOP a vizitka RK jsme také na serveru slušně viditelní. Vzhledem k nadstandardnímu přístupu od zástupců serveru, kteří jsou zde dlouhodobě a tudíž seznámení s fungováním spolupráce, jsme byli vždy spokojeni s inzercí i s obchodními a technickými podmínkami inzerce. Určitě budeme ve spolupráci nadále pokračovat, protože je pro nás přínosem.

  Roman Macura jednatel CONTENT REALITY s.r.o., Praha
 • Jsme regionální realitní kanceláří a proto nám vyhovuje, že máme jako svého partnera pro inzerci našich nemovitostí právě regionálně zaměřené ČESKÉREALITY.cz. Inzerujeme zde řadu let a díky ohlasům zde budeme i nadále.

  Pavel Mleziva jednatel Bydlete s námi, Most
 • Server ČESKÉREALITY.cz je pro naší realitní kancelář dlouholetým a významným partnerem v  kvalitní, rychlé a efektivní prezentaci námi prodávaných nebo pronajímaných nemovitostí. Díky dobré přístupnosti pro naše klienty se server ČESKÉREALITY.cz pro nás stal důležitým pomocníkem na  cestě k úspěšné realitní kanceláři v Praze, Karlovarském a Plzeňském kraji.

  Monika Veberová jednatelka Reality Smajlík s.r.o., Praha
 • Portál ČESKÉ REALITY.cz patří mezi hlavní inzertní partnery naší realitní kanceláře. Má vysokou návštěvnost stránek a tím zajištuje dostatečný počet poptávek na naše inzeráty. Doufám, že vzájemná spolupráce bude dále úspěšně pokračovat.

  Lubomír Doleček manager HESTIA Group s.r.o., Hradec Králové
 • Na serveru ČESKÉREALITY.cz společnost JUSTO Česká republika inzeruje od samého začátku své existence, respektive od zahájení své obchodní činnosti v říjnu 2015. Nicméně se serverem jsem spolupracoval osobně i v minulosti. Spolupráce nám maximálně vyhovuje. Za investované peníze dostáváme velmi kvalitní službu – dostatek poptávajících klientů, možnost dobré prezentace nemovitostí, které nám svěřili k prodeji či pronájmu naši klienti, a zároveň jsme získali partnera, který je ochoten vést dialog, vnímat naše potřeby a hledat jejich řešení a také sledovat a implementovat trendy realitního trhu formou inovací. Vnímáme oboustranný zájem o dlouhodobé partnerství, které je pro nás velmi důležité a vážíme si jej.

  Michal Pazdera jednatel realitní sítě JUSTO Česká republika, Praha
 • Inzerce na ČESKÝCHREALITÁCH.cz funguje. Víc není třeba dodávat :-)

  Jaroslava Hasenöhrlová jednatelka AXA - Realitní kancelář, Klatovy
TOPlist TOPlist